Opinion

Instagram, YouTube, Twitter, Facebook photos and videos.

Opinion - Fundi i mafias me te famshme ne bote! (18 korrik 2019) www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN.
Opinion - Shpikesit e rinj 2019! (17 korrik 2019) www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Kushtrim Shala, Ilir Capuni, Agon Avdimetaj, Julia Hoxha, Erion Cuni, Fiona ...
Opinion - Dashuria per kafshet! (16 korrik 2019) www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Albi Nako, Arber Cepani, Andresa Ambrosi , Martin Llazani,Bledi Strakosha, ...
Opinion - Debatusit e rinj! (15 korrik 2019) www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Greta Biçoku , Erti Poka, Dejsa Sula, Erka Tana, Jonilda Nikolli, Klea Meça, ...
Opinion - Perse emigrojne shqiptaret! (11 korrik 2019) www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Eda Gemi, Arben Beqiri, Esmeralda Shehaj, Olti Rrumbullaku, Delina Ibrahimi, ...
Opinion - C'do te thote te jesh e bukur! (10 korrik 2019) www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Arjola Demiri, Dojna Mema, Evi Reci, Rezart Cenaj, Bora Zemani, Rudi Hizmo, ...
Opinion - Gatime moderne! (09 korrik 2019) www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Juli Zguro, Alfred Marku, Ana Lucia Ramazzini, Kristi Janku, Gent Malaveci, ...
Opinion - Opozita ne proteste, po me pas? (08 korrik 2019) www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Anila Basha, Lorenc Vangjeli, Mustafa Nano, artan Hoxha, Mark Marku, Prec ...
Opinion - A do te rezistoje opozita per zyrat e kryebashkiakeve! (04 korrik 2019) www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Tomor Alizoti, Armand Shkullaku, Ervin Bushati, Mentor Kikia, Mustafa Nano Në ...
Opinion - Shperthimi i Ilir Metes! (02 korrik 2019) www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Andi Bejtja, Preç Zogaj, Anila Basha dhe Lorenc Vangjeli. Në lidhje direkte ...
Opinion - 30 qershori kaloi, po tani? (01 korrik 2019) www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Baton Haxhiu, Mark Marku, Armand Shkullaku, Alfred Peza; Në lidhje te ...
Opinion - Cfare do te ndodhe ne 30 qershor? ! (27 qershor 2019) www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Baton Haxhiu, Clirim Gjata, Armand Shkullaku, Arbi Mazniku, Andi Bejtja, ...
Opinion - Pro dhe kunder 30 qershorit! (26 qershor 2019) www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Neritan Ceka, Iva Tico; Baton Haxhiu, Rezarta Caushaj, Bujar Kapexhiu, Fatos ...
Opinion - Meta, Rama, Basha, kartat e fundit! (25 qershor 2019) www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Mark Marku, Lorenc Vangjeli, Anila Basha, Artan Hoxha Në lidhje të ...
Opinion - PD, LSI e PS nuk terhiqen, cdo te ndodhe neser? (20 qershor 2019) www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Mustafa Nano, Baton Haxhiu, Agron Shehaj, Prec Zogaj, Robert Rakipllari, ...
Opinion - Ndizet shqiperia, kaos dhe pergjime te reja! (19 qershor 2019) www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Clirim Gjata, Tomor Alizoti, Alfred Peza, Planent Ndreca.
Opinion - E marta qe ndezi Shqiperine! (18 qershor 2019) www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në #KLANHD & #TVKLAN; Të ftuar: Artan Hoxha, Andi Bejtja, Fitim Zekthi, Anila Basha, Fitim Zekthi Në lidhje te ...
Opinion - Pergjimet qe po djegin politiken! (17 qershor 2019) www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Gazmend Bardhi, Artan Hoxha, Klodiana Lala, Mentor Kikia Në lidhje të ...
Ndreu per “Opinion”: Kam te drejte tu kerkoj strukturave te PS te deklarojne voten I përfshirë në audio-përgjimin e publikuar nga gazeta gjermane “Bild”, ish deputeti socialist Pjerin Ndreu në një lidhje direkte për emisionin “Opinion” në Tv Klan ...
Opinion - Vangjush Dako perballe pergjimeve! (06 qershor 2019) www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Vangjush Dako, Fitim Zekthi, Mentor Kikia, Lorenc Vangjeli, Basir Collaku, Mark ...
Opinion - Dosja 339, BILD publikon pergjime te reja! (05 qershor 2019) www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Fatos Hakorja, Basir Collaku Në linje telefonike: Ardian Kokomani.
Opinion - Sali Berisha per krizen! (23 maj 2019) www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Sali Berisha, Mirela Milori, Lorenc Vangjel, Robert Rakipllari, Mentor Kikia.
Opinion - C'do te beje Rama per krizen! (16 maj 2019) www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Edi Rama, Andi Bejtja, Andi Tela, Mirela Milori, Mentor Kikia.
Opinion - C'po ndodh mes Rames dhe Haradinajt (07 maj 2019) www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Baton Haxhiu, Mesila Doda, Tritan Shehu, Paskal Milo, Andi Bejtja, Mustafa ...
Opinion - Zbulohen dokumentat e bisedave te diktatorit! (02 maj 2019) www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Ermal Hasimja, Genc Ruli.
Opinion - Magjia, falli dhe parashikimi i te ardhmes! (30 prill 2019) www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Fleura Shkembi, Mustafa Nano, Olsa Muhamedi, Agim Baci, Ylli Gurra, Iva Tico, ...
Opinion - Misteri i gruas ne grabitjen e Rinasit! (25 prill 2019) www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Spartak Koka, Robert Rakipllari, Mustafa Nano, Armand Shkullaku, Ermal Vija, ...
Opinion - Pas Shkodres krimi kercenon Shqiperine! (04 prill 2019) www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Fitim Zekthi, Klodiana Lala, Lorenc Vangjeli, Besford Lamallari, Mentor Kikia, ...
Opinion - Cfare e lidh terroristin e Zelandes se Re me Ballkanin! (18 mars 2019) www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Ervis Iljazaj, Redi Shehu, Artan Hoxha, Agim Nesho, Marinela Soto.
Opinion - Skandali i Kavajes, shantazh me vidio seksi! (05 shkurt 2019) www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Anila Basha, Armand Bajramaj, Fitim Zekthi, Marinela Sota,Alion Caci, Alba ...

Load More